FLOWPARKS

Lubię to!

FlowParks jest pierwszą w Polsce firmą zajmującą się projektowaniem i budową Parkour Parków, Street Workout Parków i innych obiektów sportowych.

O nas

Parkour park i street workout park Flowparks

FlowParks to odpowiedź na rosnące zainteresowanie parkourem i street workoutem w Polsce. Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem konstrukcji przeznaczonych dla osób ćwiczących te dyscypliny sportu.

Obecnie rośnie liczba zarejestrowanych stowarzyszeń i klubów sportowych zrzeszających pasjonatów trenujących te sporty. Bazując na wiedzy doświadczonych sportowców tworzymy nowe i udoskonalamy gotowe projekty naszych parków. Dokładamy wszelkich starań, by na zbudowanym przez nas obiekcie swe umiejętności mogli szlifować zarówno zaawansowani, jak i początkujący traceurzy czy pasjonaci street workoutu.

FlowParks - producent Parkour parków i street workout parków

Korzystamy z wieloletniego doświadczenia w budowie posiadanego przez firmę Techramps. Łącząc siły i umiejętności tworzymy obiekty jakie zaczynają się pojawiać na świecie, a jakich w Polsce jeszcze nie było! Dzięki współpracy dysponujemy nowoczesnymi maszynami oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Nasi ludzie nie boją się nawet najbardziej nieszablonowych prac i chętnie podejmują wyzwania, co pozwala nam realizować także bardzo skomplikowane przedsięwzięcia. 

Projekty FlowParks oraz zrealizowane inwestycje posiadają pozytywne opinie największych polskich organizacji parkourowych i street workoutowych, m.in. Krakowski Parkour, Parkour Wrocław, Street Workout Kraków, Street Workout Poland i innym dzięki czemu nasze parki spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Nasze projekty powstają z pasją i zaangażowaniem, ponieważ sami aktywnie uprawiamy oba wspominane sporty i bezpośrednio potrafimy ocenić ich atrakcyjność i funkcjonalność. Dodatkowo na bieżąco śledzimy lokalne i ogólnopolskie wydarzenia branżowe, co daje nam możliwość stworzenia projektu, jaki jeszcze nie powstał ani w Polsce, ani na świecie.

Cele Flowparks

Celem FlowParks oprócz tworzenia miejsc do ćwiczeń Parkour i Street Workout jest zmiana miejskich przestrzeni sportowych. Pragniemy pokazać młodym ludziom inne obszary aktywności fizycznej. Z polskich podwórek masowo znikają kilkudziesięcioletnie drążki, drabinki i inne tego rodzaju urządzenia, które służyły nie tylko dzieciom do zabawy, ale także dorosłym do indywidualnego treningu. Zależy nam na przywróceniu równowagi w gospodarowaniu przestrzenią publiczną w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie. Z przyjemnością przyjmujemy na siebie obowiązek propagowania aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród młodych ludzi.

Oferta FlowParks

Oferta FlowParks skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, architektów czy stowarzyszeń. Z powodzeniem współpracujemy również z ośrodkami sportowymi i instytucjami publicznymi takimi jak szkoły, urzędy miast i gmin, udzielamy rad przedstawicielom lokalnych społeczności w sprawie kroków jakie należy podjąć aby wybudować FlowPark w swoim mieście.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz przesłania zapytania ofertowego w sprawie wyceny koncepcji lub indywidualnie przygotowanych projektów. Wszystkie projekty są udostępniane bezpłatnie, chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania.

Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje będą Wam pomocne, a znalezienie tej strony iskrą w sprawie budowy pierwszego parkour parku lub street workout parku w Waszym mieście.

Zespół FlowParks