FLOWPARKS

Lubię to!

FlowParks jest pierwszą w Polsce firmą zajmującą się projektowaniem i budową Parkour Parków, Street Workout Parków i innych obiektów sportowych.

Street Workout

System Street Workout

 Street Workout, choć także bazuje na rozwoju własnego ciała przy użyciu jedynie jego możlwości, różni się od parkouru i ma nieco inne wymagania. Nasze projekty konsultowane są z samymi ćwiczącymi, w tym także z założycielami tego ruchu w Polsce. Dzięki temu proponowane przez nas układy drążków i poręczy spełniają oczekiwania użytkowników.

Trenujący nie potrzebują w tak dużym stopniu słupów o przekroju kołowym i niedużej średnicy, zatem dla poprawy własności statycznych drązki rozpięte są między kwadratowymi słupami stalowymi. W niektórych projektach znaleźć można jednak słupy rurowe, co umożliwić ma wykonanie ćwiczenia o nazwie "flaga".

Drążki wykonane z rur stalowych posiadają różne średnice, jednak najczęśćiej spotykaną jest 33,7 mm, czyli popularna rura 1-calowa. Poręcze gimnastyczne, na których w większym stopniu się opiera niż z nich zwisa, mają średnicę 42,4 lub 48,3 mm.

Zależy nam na tym, by każda kolejna realizacja różniła się od poprzedniej dlatego prosimy traktować zamieszczone na stronie wizualizacje jako koncepcje i śmiało przesyłać nam swoje uwagi oraz propozycje zmian.

System Street Workout System Street Workout System Street Workout System Street Workout System Street Workout